Nube - co to za tkanina?

Nube - co to za tkanina?

Tkanina Nube jest tkaniną welwetową, co oznacza, że jest ona wykonana osnowy oraz dwóch wątków.

W związku z czym posiada ona wyższą okrywę.  

 

Materiał jest pokryta specjalną warstwą ochronną, dzięki której tkanina Nube posiada dodatkowa właściwość jak to, że jest hydrofobowa. Powłoka hydrofobowa powoduję, że dana tkanina nie pochłania tak szybko cieczy, w związku z czym nasza tkanina jest dodatkowo chroniona. W związku z tym, że tkanina jest hydrofobowa i nie absorbuje natychmiastowo płynów poprzez tkaninę, ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki tej właściwości mamy możliwość, aby za pomocą miękkiej ściereczki odsączyć rozlaną ciecz. 

Hydrofobowość to nie jedyna właściwość w tkaninie Nube, kolejną  bardzo istotną jest odporność na światło. Tkanina dzięki temu nie utraci swojego wybarwienia nawet jeżeli stałaby na słońcu.  

Jeżeli posiadają Państwo zwierzę tkanina Nube to idealna tkanina dla Państwa, ponieważ jest ona przyjazna zwierzętom. Pazury kotów, czy psie łapy nie są straszne naszej tkaninie.  

Jak widać tkanina Nube jest warta uwagi, jej elegancki wygląd powoduje, że wpasuję się on idealnie do każdego wnętrza. Struktura, która jest bardzo miękka w dotyku powoduje, że każdy moment spędzony na wypoczynku obitym w naszej tkaninie będzie dla Państwa relaksujący. Posiadamy dużo wariantów kolorystycznych, więc powinniśmy trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.