Velvetmat

Velvetmat

Materiał Velvetmat jest jedną z najczęściej oraz najchętniej wybieranych przez konsumentów tkaniną obiciową. Została ona doceniona za nietuzinkowy wygląd oraz głęboko nasycone kolory.  Jej miła formuła sprawdza się idealnie jako tkanina obiciowa przy meblach tapicerowanych oraz jako i materiał zastosowany przy na przykład zasłonach. Velvetmat sprawdza się idealnie jako element wieńczący nasze wnętrza. 

Dużym atutem tkaniny Velvetmat jest posiadanie dodatkowej powłoki hydrofobowej, która ma możliwość odpychania cieczy, dzięki czemu tkanina jest o wiele łatwiejsza w czyszczeniu. Hydrofobowość dodaje tkaninie dodatkowych atutów, nie tylko w kontekście wizualnym, ale również praktycznym. Dzięki niej materiał Velvetmat sprawdzi się idealnie do użytku prywatnego, ale i również publicznego.  

Materiał Velvetmat jest tkaniną welurową oraz jak sama nazwa wskazuję matową strukturą, czyli tkanina się nie cieniuje. Efektowne mienie się jest zależne od kąta padania światła. Dzięki wyraźnym i odważnym kolorom będzie „kropką nad i” w każdym z wnętrz do których zostanie wybrana. Wpasuję się idealnie do każdego wnętrzach zarówno w eleganckich jak i bardziej klasycznych.